План роботи пришкільного відпочинкого табору "Сонечко"

2016-05-30

ПЛАН РОБОТИ

ПРИШКІЛЬНОГО ВІДПОЧИНКОВОГО ТАБОРУ

«СОНЕЧКО»

З ДЕННИМ ПЕРЕБУВАННЯМ ДІТЕЙ ЗОШ №40

м. МИКОЛАЄВА 2015-2016 н. р.

1.

31.05.2016

Лінійка, присвячена відкриттю табору. Бесіда «Правила поведінки в таборі». Свято - зустріч «Будьмо знайомі». Конкурс малюнків на асфальті «Сонце, літо, я». Бесіда з правил дорожнього руху. Методоперативка. Інструктаж з техніки безпеки.

2.

01.06.2016

День сміху . Розважальна програма до Міжнародного Дня захисту дітей "Хай щастю дитини не буде кінця" Гра «Вгадай мелодію». Розважальна програма « Весела гуморина» Бесіда: «Обережно, каракурт». Бесіда про харчові отруєння та правила першої допомоги.

3.

02.06.2016

День природи .Лінійка «Без верби і калини нема України». Змагання знавців Червоної книги. Виставка творчих робіт «Природа і фантазія». Всесвітній біг за ради гармонії. Бесіда «Як не отримати тепловий удар?». Змагання з футболу «Ліга чемпіонів табору».

4.

03.06.2016

День пам’яті . Екскурсія в минуле.Історія Миколаївщини . ( ЗОШ № 40 ) Інтелектуально - розважальна програма «Найрозумніший» ( історична тематика). Спортивні змагання «Кращий спортсмен».

5.

06.06.2016

День пожежників .Конкурс віршів та малюнків до творів Пушкіна. Розважально - ігрова програма «Вогонь - друг, вогонь - ворог». Бесіда про правила безпечної поведінки в місцях масових скупчень дітей. Правила пожежної безпеки в таборах. Екскурсія до пожежної частини.

6.

07.06.2016

День талантів .Музична година «Пісня буде поміж нами». Розважальна програма «Ало ,ми шукаємо таланти !». Методоперативка. Спортивна програма «Веселі старти». Бесіда «Небезпечні, незнайомі предмети .» Що таке стихійне лихо? Сигнали цивільної оборони.

7.

08.06.2016

День здоров’я .Конкурс мальованих загадок про здоров ‘я. Музична година « Здоровим бути модно » (КВК – експромт). Спортивна програма «Якщо бути здоровим - приєднуйся». Бесіда про правила безпечної поведінки в таборі і поза ним. Спортивна вікторина.

8.

09.06.2016

День патріотів .Лінійка «Державні символи України». Вікторина «Що в Україні най-, най». Конкурс букетів польових квітів. Бесіда «Поводження з дикими та бродячими тваринами, зміями та комахами». Екскурсія до лісу. Бесіда «Отруйні рослини».

9.

10.06.2016

День інтелектуалів .Інтелектуальна гра «Розумники і Розумниці». Бесіда про правила безпечної поведінки під час спортивних змагань. Конкурс моди між загонами «Літній настрій».

10.

13.06.2016

День книги . Акція « Подаруй книзі друге життя » (робота книжчиної лікарні). Музична година «Мої улюблені пісні». Подорож у країну Небезпечних Предметів (мікроби, пил, сірники, вогонь, електрика...). Гра «Пошук скарбу».