Захист наукових робіт

2016-03-24

/Files/images/IMG_7251.jpg

Захист наукових робіт, який проходить в кінці березня в школі дає можливість розумним, здібним, творчим учням отримати перший досвід публічного виступу, почути інших учнів, поглибити свої знання з предметів, отримати можливість в розвитку розумових та пізнавальних здібностей. За роки існування шкільного відділення МАН ( з 2012 року) 55 учнів були учасниками захисту. /Files/images/IMG_7247.jpgВсі п’ять років керівниками секцій є Рябцева І.В., вчитель біології, Могилевець О.В., вчитель фізики і астрономії , Литовченко О.Г., вчитель української мови і літератури. Керівниками секцій також були вчителі Кругляк Н.І., Бородаєва Л.А., Кучеренко Т.О., Литвиненко О.І, Кучеренко Л.М., Бойко С.С., Криницька С.Й., Базовкіна Л.В.,Ковальчук О.М. Теми наукових робіт учнів охоплюють різні сфери і мають пізнавальне та практичне значення. В цьому навчальному році свої роботи захистили 12 учнів: Гуцу Карина (7-А), Могилевець Андрій, Росошинський Віталій, Максимова Єлизавета, Паскевич Діана (7-Б), Кагіров Артем, Кагіров Дмитро (8-А), Торкаєнко Марія (8-Б), Додик Діана ( 9-А), Сумароков Сергій (9-В), Марченко Меланія (10-Б), Ракоєд Марина (11-А).

/Files/images/IMG_7229.jpg

Теми робіт: «Виснаження ресурсів планети», «Вплив драматургії і театру на культуру відродження нації, «Образ Сатани (Диявола) у творах зарубіжної літератури, «Птахи Червоної книги Миколаївської області», «Вплив фізичних явищ на здоров’я школяра», «Наш край у період Польсько-литовської доби XІІІ- XY ст.», «Дослідницький практикум з хімії у позаурочний час «Чай-знайомий незнайомець», «Дослідницький практикум з хімії у позаурочний час «Міфи мильної піни», «Водні об’єкти Миколаївської області» , «Принцип Діріхле», «Математика в музиці». /Files/images/IMG_7231.jpg/Files/images/IMG_7226.jpg