Лідер року

2016-03-10

/Files/images/aas8Bef-Bn4.jpg У кожному навчальному закладі є учнівське самоврядування. Це об’єднання учнів, які мають спільні інтереси, мету. А взагалі - це форма організації життєдіяльності учнівського колективу, яка сприяє розвитку їх самостійності в прийнятті і реалізації рішень для досягнення якихось корисних учнівському колективу цілей. В учнівського самоврядування є можливість і право самостійно планувати, організовувати свою діяльність, а потім підводити підсумок та аналізувати результати цієї діяльності. Самоврядування – можливість набувати досвід громадської роботи, виховання відповідальності за справу, набуття практичного досвіду. Цей досвід буде особливо значущий для суспільства, якщо він буде відповідати вимогам суспільства. Кожна молода людина повинна розуміти, що її здібності повинні йти на користь людям.

Той, хто вміє вести учнів за собою, творчо підходити до будь якої справи, допомагати людям – стає справжнім лідером.

Саме з цією метою було організовано міський конкурс «Лідер року – 2016», де учениця нашої школи Шукіс Ганна взяла участь./Files/images/dpsFAbKQ_b4.jpg/Files/images/mZTLTIMOsIk.jpg