"Увага! Діти на дорозі!"

2015-09-21

/Files/images/230320131EFKE-5GDV9.jpg

Відповідно до наказу управління освіти Миколаївської міської ради від 17.08. 2015 № 403 «Про участь закладів освіти міста у проведенні Всеукраїнського рейду «Увага! Діти на дорозі!», відповідно до річного плану школи та з метою активізації роботи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму серед учнів школи, до школи було запрошено співробітників СКМСД Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області.

/Files/images/sN3U2tIkwm0_1.jpgДосвідчений міліціонер нагадав учням правила дорожнього руху, як правильно переходити дорогу в призначених для цього місцях і на небезпечних ділянках. Також, для власної безпеки, щоб бути помітним на дорозі в темний час доби, учні можуть чіпляти на рюкзаки і одяг світловідбиваючі стікери і стрічки.

/Files/images/b5145017ae3c03a974e6737262f2b8f8_XL.jpgСтаршокласникам міліціонер додатково розповів про відповідальність за паління, вживання ними алкогольних напоїв і здійснення правопорушень. У кінці зустрічей правоохоронець побажав дітям плідного навчального року, високих балів, нових знань і досягнень, багато сил і гарного настрою.

Пресс центр школи