Ось і пролунав останній дзвоник…

2017-05-26

/Files/images/ostdzv_5-11/vFE4JGHJPL0.jpg26 травня в нашій школі пролунав останній дзвоник для випускників. Зі школою прощалися найстарші учні – 11-А клас (класний керівник – Рулик Віолетта Геннадіївна) та 11-Б клас (класний керівник – Дем'янова Юлія Сергіївна).

/Files/images/ostdzv_5-11/Рисунок7.jpg

На урочистій церемонії відзначено найкращих учнів за підсумками участі в конкурсах і олімпіадах протягом навчального року. Окремо відзначено вчителів, які докладали багато зусиль для виховання і становлення школярів.

/Files/images/ostdzv_5-11/Рисунок6.jpg

Поздоровити випускників на останній лінійці зібралася вся школа.

/Files/images/ostdzv_5-11/Рисунок5.jpg

Після оголошення привітань, був зачитаний наказ по школі про відрахування учнів зі школи у зв'язку з її закінченням.

До випускників звернулися їхні перші вчителі із словами привітання.

/Files/images/ostdzv_5-11/Рисунок3.jpg

/Files/images/ostdzv_5-11/Рисунок4.jpg

Після урочистої частини одинадцятикласники показали свій «Останній урок» в нашій школі.

Залишились позаду і казково-незвіданий світ пізнання, і щире спілкування, і до болю знайома мелодія останнього шкільного дзвінка. Все це позаду, а попереду - самостійне життя. Радісно розправляти крила і боляче лишати такі рідні місця, де пролетіло 11 неповторних літ.

/Files/images/ostdzv_5-11/Рисунок2.jpg

Запам'ятайте себе такими: молодими, гарними, романтичними, з іскорками довіри до життя, надії на сповнення всіх мрій і сподівань. Хай же ваше майбутнє буде сповнено радістю, щастям, миром та добром! Всього вам найкращого, дорогі випускники!