Свято «Останнього дзвоника» в Миколаївській ЗОШ № 40

2017-05-25

25 травня у нашій школі відбулося урочисте свято Останнього дзвоника для молодших школярів.

Ось і завершився ще один навчальний рік. Для когось він став останнім у житті, і після нього розпочнеться нове, вже доросле, життя.

Щемливе й зворушливе свято Останнього дзвоника завжди приваблює багато людей. І не лише учнів і їхніх батьків, учителів, але й гостей. Бо всі прагнуть побачити прекрасні юні обличчя юнаків і юнок – майбутнього України.

Директор школи, Липунова Тетяна Борисівна, привітала молодших школярів із закінченням навчального року і вручила грамоти переможцям мовних конкурсів, інтелектуальних олімпіад, творчих і спортивних змагань.

Також побажала дітям щасливих канікул!

У цей день школярі, як ніколи, відчули, що школа це рідний дім, як вона цінує та пишається кожним досягненням, кожним творчим кроком. с