Подорож до лісу

2017-06-09

/Files/images/cherven_tabr/IMG_2184.jpg

Одного червневого погожого дня вихованці та вихователі табору «Сонечко» вирушили до лісу. Там на дітлахів чекали різні конкурси, змагання, які не давали нудьгувати ні на хвилиночку.

Кожен загін створив композицію з природних матеріалів, які зібрали власноруч. Свою композицію потрібно було ще й презентувати, з чим діти впорались на «відмінно».

/Files/images/cherven_tabr/IMG_2185.jpg

Наступним завданням для вихованців табору стало змагання «Чи знаєш ти дорожні знаки?» під час якого учні повторили назви дорожніх знаків, а також дізналися нові для себе.

/Files/images/cherven_tabr/IMG_2197.jpg

/Files/images/cherven_tabr/IMG_2199.jpg

/Files/images/cherven_tabr/IMG_2202.jpg/Files/images/cherven_tabr/IMG_2212.jpg

Успішно виконавши всі завдання, ми не забули подбати і про навколишнє середовище. Діти із задоволенням прибрали після себе використані атрибути. Це день вони ще довго згадували з посмішкою на обличчі.