«Біг миру заради гармонії»

2017-06-02

/Files/images/bg_miru_zaradi_garmon/DSCF3653.jpg

02 червня до табору «Сонечко» завітали учасники міжнародної факельної естафети «Біг миру заради гармонії». Дітей познайомили з історією заснування естафети, цікавими фактами.

/Files/images/bg_miru_zaradi_garmon/DSCF3656.jpg

Учасники марафонської команди «Всесвітній біг заради гармонії» дали змогу дітям самим назвати країни, які були учасниками факельної естафети, загадуючи їм загадки. Вихованці табору мали можливість потримати в руках палаючий факел – символ гармонії і єднання. Всіх вихованців від учасників марафонської команди чекав сюрприз – «Шоу мильних бульбашок».

/Files/images/bg_miru_zaradi_garmon/DSCF3660.jpg

/Files/images/bg_miru_zaradi_garmon/DSCF3666.jpg/Files/images/bg_miru_zaradi_garmon/DSCF3674.jpgДіти із задоволенням спостерігали за утворенням гігантських бульбашок і ще з більшим задоволенням їх ловили. У знак вдячності діти подарували команді власні малюнки. Ми ще довго не хотіли відпускати гостей табору.