«Євробачення-2017» в ЗОШ № 40

2017-05-11

«Євробачення-2017» в ЗОШ № 40

/Files/images/IMG_6966.JPG

11 травня в Миколаївській ЗОШ №40 пройшло своє власне "Євробачення-2017", яке організувала вчитель англійської мови Гвоздєва Ю.Ю. Це й справді нагадувало «Євробачення»: ведучі представляли учасників конкурсу; однокласники, класні керівники розповідали про уподобання своїх представників ( відеоролік); відбувся яскравий виступ усіх учасників ( 7-10 класи); журі оприлюднили свої оцінки; анонімне голосування глядачів; підрахунок голосів за кожного конкурсанта; оголошення лауреатів конкурсу в різних номінаціях та переможця «Євробачення-2017». І все це відбувалося мовою справжнього «Євробачення»-англійською.

/Files/images/пір.jpg Під час «Євробачення» глядачі мали змогу почути пісні різних країн, різних музичних жанрів, виконаних англійською мовою. Прозвучали пісні С.Вандера, С.Діон, О.Рибака, С.Лободи та інших зарубіжних виконавців («Cups», « I’ve just called !», « When we stand together», « My heat will go on», «The fist kiss», « Be my Valentine», « You are the only one» тощо).

/Files/images/Безымянный коллаж.jpg

/Files/images/яи т т.jpg Журі було дуже складно визначити лауреатів та переможця конкурсу: усі виступи відрізнялися оригінальністю, емоційністю, яскравими костюмами, гарною англійською мовою. Глядачі були в захваті від виступу кожного учасника і підтримували кожного бурхливими оплесками.

Отож, лауреатами шкільного конкурсу «Євробачення-2017» стали:

- Бушмич Діана, учениця 10 класу, в номінації «Золотий голос школи»;

- Остапюк А, Кравець А, учениці 7-Б класу, в номінації « Найкращий дует»;

- Хусаїнов В, Куріпко А., учні 7-Б класу, в номінації « Оригінальність виступу»;

- Гурова А., учениця 10 класу, українська Леді Гага, в номінації «Харизматичність виступу»;

- Рязанцева А., учениця 7-В класу, в номінації « Найемоційніший виступ»;

- Дзисюк В., учень 7-В класу, в номінації «Найвражаючий виступ»;

- Колесник Є., учень 10 класу, в номінації « Найчуттєвіший виступ»;

- Савенко А., учениця 10 класу, в номінації «Перлина Євробачення».

/Files/images/дн.jpg Переможцем шкільного «Євробачення-2017» стала учениця 10 класу Додик Діана, яка своєю піснею «Chained to the rhythm» підкорила не тільки журі, а й усіх глядачів. Феєричний виступ, гарний вокал, чиста англійська мова, акторський запал, оригінальний костюм принесли перемогу Діані, котра була нагороджена символічним Оскаром «Eurovision-2017», Сертифікатом на отримання найвищого балу за відмінне знання англійської мови та гучними тривалими оплесками глядачів.