«Перемога, свята Перемога» в Миколаївській ЗОШ №40

2017-05-10

«Перемога, свята Перемога»

в Миколаївській ЗОШ №40

Напередодні Дня Примирення та пам’яті і Дня Перемоги, в школі пройшла ціла низка заходів.

З 5 по 10 травня пройшли уроки мужності, під час яких, учні емоційно розповіли учням початкової школи про трагічні події Другої Світової війни, та пройшла акція «Лист ветерану».

/Files/images/90517/yTnS2v98HCc.jpg

В бібліотеці та в фойє школи була розміщена виставка «Подвиг не має забуття».

5 травня 2017 року, напередодні Дня пам'яті та примирення й Дня Перемоги, учні 5-х класів змагалися в конкурсі малюнків на асфальті «Світ без війни». В той же час, учні 6 класів, стали учасниками фестивалю військової пісні «Пам'ять серця».

/Files/images/90517/1.jpg

Старшокласники ж, взяли участь у брейн-ринзі. Учні відповідали на питання, відгадували хто був зображений на фото, давали відповіді на тестові питання. Переглядали уривки з художніх фільмів і намагалися дати назву цього фільму та хто з героїв був присутній на кінострічці, й яка подія зображена в цьому уривку.

Їх дуже вразили уривки із документальних відео про часи війни, битви того часу.

Наприкінці, кожна команда, шляхом жеребкування, мала заспівати обрану ними пісню.

/Files/images/90517/P70505-140438.jpg

І журі почало підводити підсумки. Поки вони рахували всі бали, хлопці 11-х класів, заспівали сучасну пісню про воєнні події.

Журі підвело підсумки, переможці були нагороджені грамотами. І наостанок, всі разом заспівали «Перемога, свята Перемога».

/Files/images/90517/2.jpg

Заходи, приурочені цим пам’ятним датам, не залишили байдужими нікого, до підготовки залучилися батьки, вчителі, учні школи.