«Пам’ятаємо! Перемагаємо!» в Миколаївській ЗОШ № 40

2017-05-05

«Пам’ятаємо! Перемагаємо!»

в Миколаївській ЗОШ № 40

Ми свято шануємо пам’ять усіх, Хто власним життям нашу юність зберіг, Хто впав за свободу у грізну годину, За землю священну, за Україну!

/Files/images/90517/3.jpg

День Пам’яті і примирення, День перемоги для всіх – особливі дні. Подвиг, здійсненний нашими дідами і прадідами, настільки великий, що його масштабність із часом стає лише яскравішою і помітнішою. Ці дні викликають відчуття безмежної гордості за наш народ та водночас уособлюють героїзм і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів. Ми у вічному боргу перед тими, хто в жорстокій битві отримав Славетну Перемогу, хто у післявоєнні роки відбудовував зруйновану країну.

/Files/images/90517/4.jpg

5 травня в ЗОШ №40 відбулася урочиста лінійка, присвячена Дню пам’яті та примирення і Дню Перемоги. Під час виступу лунали фронтові пісні, патріотичні композиції. Діти, вітаючи гостей, бажали їм здоров’я, мирного неба, дякували за Перемогу, намагались висловити теплі слова, подарувати посмішку, квіти!

Також, цього дня, серед учнів 7-8 класів, відбувся квест «Пам’ятаємо! Перемагаємо!». Учні відвідали велику кількість станцій. Найпершою була станція «Зброя Перемоги», далі «Листівка ветерану». На цій станції, учні виготовляли привітальні листівки, які згодом подарували ветеранам, під час благодійної акції «Ветеран живе поруч».

/Files/images/90517/6.jpg

На «Краєзнавчій станції», дітям довелося трішки поміркувати і пригадати відомості про воєнні дії в нашому Миколаєві та Миколаївській області.

Станція «Творча майстерня», була дуже до впободи дітям. Оскільки вони спробували виготовити «Підкову на щастя». Учасники показали свою креативність, вишуканість і творчість.

А ось на станції «Пісні Перемоги», всі учасники пригадали воєнні пісні. Вони співали й танцювали, намагалися інсценувати їх.

/Files/images/90517/5.jpg

Закінчився квест, останньою станцією «Віртуальна мандрівка». Діти поринули у віртуальну подорож роками війни, від початку війни і до Перемоги.