Битва хорів

2017-05-04

/Files/images/IMG_8034.JPG

В Миколаївській ЗОШ № 40 вперше пройшла «Битва хорів» серед учнів 6-х класів. Свої співочі здібності та знання з музики показували найталановитіші учні, які відчули себе справжніми майстрами музичного мистецтва.

/Files/images/FotorCreatedтпьб.jpgПід час підготовки до заходу учні створювали візитні відео-картки, які знайомили глядачів з хоровим колективом кожного класу; була складена презентація з музичними відео-рядами. «Колесо фортуни» вказувало учням, яку саме пісню повинні виконати хорові колективи кожного класу. Під час музичних пауз виступали переможці традиційного шкільного конкурсу «Школа має таланти» Могилевець О. Та Захарченко І., учениці 8-В класу. Музичний супровід заходу здійснювався вчителем музичного мистецтва Шаховським В.В. під професійний синтезатор . Учні поринули в незвичайну атмосферу хорового співу, були зачаровані мелодійністю українських пісень.

/Files/images/FotorCreated22510.jpg Особливо сподобався виступ учнів 6-Г класу, які посіли І місце в «Битві хорів». Самі найкращі знання з музичної термінології показала Котенчук Анастасія, учениця 6-А класу. Звучали пісні В. Поповича «Скрипалик-цвіркунець», О.Шпака «Добрий маг», Н.Май «Веселка», М.Рожок «Краплини мрій».