Міський конкурс героїко-патріотичної пісні і танцю

2017-04-19

Міський конкурс героїко-патріотичної пісні і танцю

18 та 19 квітня у Палаці творчості учнів м. Миколаєва та Міському будинку учителя відбулися виступи окремих виконавців та творчих колективів в рамках проведення Відкритого міського конкурсу героїко-патріотичної пісні і танцю.

/Files/images/konk_17/ол.jpg

Організаторами та засновниками конкурсу виступили: міська рада воїнів-інтернаціоналістів міста Миколаєва, управління з питань культури та охорони культурної спадщини, управління освіти, Міський методичний центр клубної роботи та Миколаївський міський палац культури і мистецтв.

/Files/images/konk_17/ад.jpg

У цьому конкурсі, як зазвичай, завжди беруть участь учні Вокального гуртка «Позитив». Таким чином, 19 квітня 2017 року на сцені Міського будинку вчителя, демонстрував свою вокальну майстерність учень 4 - В класу, Сікарьов Михайло. В його виконанні прозвучала пісня відомого українського сучасного співака Олександра Пономарьова, з назвою «Заспіваймо пісню за Україну». (Слід зазначити, що саме 19 квітня Михайло відмічав ще одне свято - це особистий День народження!) Міша вперше брав участь у цьому конкурсі. Трішечки хвилювався, але пісня прозвучала з чистим інтонуванням, якісним звуком,в образі, тільки не зовсім так, як завжди. Тому, як вирішили члени журі, він, разом із іншими учасниками конкурсу, буде нагороджений Дипломом за активну участь.

/Files/images/konk_17/ьт4.jpg

Вокальний гурток «Позитив», під керівництвом вчителя музичного мистецтва Шаховської А.В., намагається спонукати дітей до вивчення пісень на українську тематику, а саме пісень про рідну Батьківщину, що викликають любов та пошану до рідної землі. Пісень патріотичного змісту та характеру. Пісень про мирне щасливе життя, про природу тощо.

Любіть у труді, у коханні, у бою,

як пісню, що лине зорею…

Всім серцем любіть Україну свою —

і вічні ми будемо з нею.