«Знавці зарубіжної літератури» в ЗОШ № 40

2017-04-18

«Знавці зарубіжної літератури» в ЗОШ № 40

На цьому тижні в Миколаївській ЗОШ № 40 під керівництвом учителя зарубіжної літератури Бойко С.С. відбулася гра-змагання «Знавці зарубіжної літератури» серед учнів 5-х класів. Школярі в ігровій формі показали свої знання з різних розділів програми 5 класу – «Казки народів світу», «Світ дитинства», «Сила творчої уяви».

/Files/images/znavts_zarlt_17/о.jpg

Учні лаконічно і грамотно відповідали на питання, аналізували та інсценували прочитане. Цікаві конкурси «Теоретичний», «Географічний», «Біографічний», «Конкурс капітанів», «Чорна скриня», «Справжні актори» показали, як учні 5х класів знають країни, біографії письменників, зміст їх творів.

/Files/images/znavts_zarlt_17/р.jpg

/Files/images/znavts_zarlt_17/ю.jpg

Учні декламували вірші, відгадували загадки, танцювали. Особливо сподобалися завдання конкурсу капітанів та відео-конкурсу для вболівальників. Журі оголосило підсумки змагань:

І місце в номінації «Знавці зарубіжної літератури» посів 5-В клас,

ІІ місце в номінації «Цінителі зарубіжної літератури» - 5-Г клас,

ІІІ місце в номінації «Любителі зарубіжної літератури» - 5-А клас

ІV місце в номінації «Шанувальники зарубіжної літератури» - 5-Б клас.

Команди були нагороджені Почесними грамотами.

Шведова Маргарита,

учениця 5 класу